Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Hardmode - Co dalej?


Kapej138

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.

Wczoraj wieczorem na moim tablecie za trzecim razem pokonałem WoF'a (mam jeszcze 4 figurki ;d)

No i oczywiście mam ten Hardmode, tylko teraz nie wiem co mam dalej robić :x

Oczekuję jakieś pomocy co robić w tym hardmodzie, tzn. jakie bronie zrobić, jaką zbroje itp.

 

Moje dotychczasowe bronie:

1. Large Muramasa

2. Deadly Flower of Fire

3. Mythical Space Gun

4. Phoneix Blaster

5. Clockwork Assault Rifle

6. Aqua Sceepter

7. Superior Harpoon

8. Unpleasant Pwnhammer

 

Moje Akcesoria:

1. Mana Flower

2. Brisk Band of Regeneration

3. Rocket Boots (Chcę je połączyć z butami Hermesa, ale nie mogę ich znaleźć :D )

4. Cobalt Shield

5. Hasty Star Cloak

 

Zbroja z Demonitu (Shadow)

 

Obecny dorobek: 1,15 Platyny ;d

 

400 HP oraz full Many (nie wiem ile to jest :D)

 

Obecnie moim celem było zdobycie Megasharka oraz/lub Sandguna.

76561198091611487.png

Odpisujesz na moje posty? Używaj @Kapej138 Lub zacytuj mój post ;p

 

Nokia 6020 -> Sony Ericsson W205 -> Samsung GT-S5230G -> HTC Hero -> LG KP500 -> HTC Hero -> Samsung GT-S5230G + HTC Hero + GoClever Terra 90 -> Huawei Y5(Y550i) + GoClever Terra 90

Opublikowano

Spodziewałem się bardziej rozwiniętej wypowiedzi :x

Btw. Nie moge na swoim świecie znaleźć trzeciego demon altara.

Mam już Cobalt i mythirl lecz brakuje mi admanitu :x

76561198091611487.png

Odpisujesz na moje posty? Używaj @Kapej138 Lub zacytuj mój post ;p

 

Nokia 6020 -> Sony Ericsson W205 -> Samsung GT-S5230G -> HTC Hero -> LG KP500 -> HTC Hero -> Samsung GT-S5230G + HTC Hero + GoClever Terra 90 -> Huawei Y5(Y550i) + GoClever Terra 90

Opublikowano

Najpierw musisz znaleźć dużo altarów. Najlepiej zniszczyć ich z 5-6. Poszukaj w innych Corrupition. Z tych rud najlepiej zrób zbroję. W podziemnej dżungli znajdziesz Life Fruit, które dodadzą Ci +5 maksymalnego życia. Polecam Ci potem pokonać Bossy - Destroyer, The Twins i Skeletron Prime. Możesz zajrzeć tutaj:

http://www.mpcforum.pl/topic/1273841-encyklopedia-bossow/

Kiedy będziesz zabijać zwierzęta w oceanie, może wylecieć ci mapa. Użyj jej by przywołać armię piratów (uwaga jest mocna).

Kiedy pokonasz bossy wylecą Ci Hallowed Bar. Z nich możesz zrobić bardzo dobrą zbroję i miecz. Podczas zaćmienie słońca, które może się zdarzyć, powinno Ci wylecieć Broken Hero Sword. Użyj go do ulepszenia miecza z Hallowed Barsów. Możesz zajrzeć tutaj :)

http://www.mpcforum.pl/topic/1277040-tut-jak-stworzyc-terra-bladea/

http://www.mpcforum.pl/topic/1069310-tut-dusze/

http://www.mpcforum.pl/topic/1276175-tut-wszystko-o-chlorophycie/

http://www.mpcforum.pl/topic/1236205-tut-hardmodowe-eventy/

9509214106901691244311.png1395334787-U625839.png

 

 

|Moderator Terraria||Mpc Champion||Blue Member|

Opublikowano

@MrSnake

 

I to wszystko jest na wersji mobilnej? ;d

 

A, i coś jeszcze.

Co robi ta niebieska " świeczka" z dungeonu?

76561198091611487.png

Odpisujesz na moje posty? Używaj @Kapej138 Lub zacytuj mój post ;p

 

Nokia 6020 -> Sony Ericsson W205 -> Samsung GT-S5230G -> HTC Hero -> LG KP500 -> HTC Hero -> Samsung GT-S5230G + HTC Hero + GoClever Terra 90 -> Huawei Y5(Y550i) + GoClever Terra 90

Opublikowano

@Kapej138

Wszystko jest ;)

Water Candle (niebieska świeczka) gdy ja trzymasz więcej mobów się respi.

9509214106901691244311.png1395334787-U625839.png

 

 

|Moderator Terraria||Mpc Champion||Blue Member|

Opublikowano

@Kapej138

Wszystko jest ;)

Water Candle (niebieska świeczka) gdy ja trzymasz więcej mobów się respi.

Czyli że działa to min. jak battle potion tylko że nie jest on na czas i może mi to pomóc w zrobieniu sandguna? (dropy z Antilionów.)

76561198091611487.png

Odpisujesz na moje posty? Używaj @Kapej138 Lub zacytuj mój post ;p

 

Nokia 6020 -> Sony Ericsson W205 -> Samsung GT-S5230G -> HTC Hero -> LG KP500 -> HTC Hero -> Samsung GT-S5230G + HTC Hero + GoClever Terra 90 -> Huawei Y5(Y550i) + GoClever Terra 90

Opublikowano

@Kapej138

Dokładnie. Przydaje się też w Dungeonie i podczas zaćmienia, żeby mieć większy drop.

9509214106901691244311.png1395334787-U625839.png

 

 

|Moderator Terraria||Mpc Champion||Blue Member|

Opublikowano

@MrSnake

A masz może jakiś sposób na Zdobycie Soul Of Flight? W miarę "łatwy " sposób poproszę;p

76561198091611487.png

Odpisujesz na moje posty? Używaj @Kapej138 Lub zacytuj mój post ;p

 

Nokia 6020 -> Sony Ericsson W205 -> Samsung GT-S5230G -> HTC Hero -> LG KP500 -> HTC Hero -> Samsung GT-S5230G + HTC Hero + GoClever Terra 90 -> Huawei Y5(Y550i) + GoClever Terra 90

Opublikowano

@Kapej138

Najlepiej pójdź tak wysoko na mapie jak potrafisz (podbuduj się blokami). Powinieneś znaleźć się w kosmosie. Jest tam mała grawitacja. Zrób tam długą platformę. Gdy Wyverna się zrespi uciekaj przez platformę (mając założone przyspieszające buty) i strzelaj z Mini/MegaSharka lub innego szybkiego, pistoletu. Może Ci się przydać lepsza zbroja np.: Molten lub z hardmodowych rud.

9509214106901691244311.png1395334787-U625839.png

 

 

|Moderator Terraria||Mpc Champion||Blue Member|

Opublikowano

@MrSnake

Zrobiłem podobnie, bo użyłem Gravitation Potion, i napierniczałem w Wyverny Flowerem of Fire. Mam juz 21 tego proszku, teraz tylko musze zdobyć 25 soul of light/night.

A co do megasharka, to narazie go nie zrobie, bo nie mam w planach póki co pokonywanie Destroyera.

I dziś, jak zbierałem niebieskie grzyby nagle wyskoczyło, że na mój świat doszedł Andesit , a ja tylko grzyby zbierałem xD

 

@Edit:

Zapomniałem dodać, że Goblin Tinker i Wizard mi sie zbugowali. Mają podpisane pokoje, wprowadzili się tam, a mimo tego dalej siedzą w miejscach gdzie ich znalazłem (goblin w korupcji starej a wizard niedaleko hallow).

Co zrobić by ich do domu "Zanieść"? xD

76561198091611487.png

Odpisujesz na moje posty? Używaj @Kapej138 Lub zacytuj mój post ;p

 

Nokia 6020 -> Sony Ericsson W205 -> Samsung GT-S5230G -> HTC Hero -> LG KP500 -> HTC Hero -> Samsung GT-S5230G + HTC Hero + GoClever Terra 90 -> Huawei Y5(Y550i) + GoClever Terra 90

Opublikowano

@MrSnake

A nie lepiej ich zabić? (jakoś dopiero mi to przyszło do głowy ;d)

 

 

 

@Edit:

Drugi raz pokonałem WoF'a i dropnął Breaker Blade :3

Będę go używał zamiast Muramasy.

76561198091611487.png

Odpisujesz na moje posty? Używaj @Kapej138 Lub zacytuj mój post ;p

 

Nokia 6020 -> Sony Ericsson W205 -> Samsung GT-S5230G -> HTC Hero -> LG KP500 -> HTC Hero -> Samsung GT-S5230G + HTC Hero + GoClever Terra 90 -> Huawei Y5(Y550i) + GoClever Terra 90

Opublikowano

@ref

76561198091611487.png

Odpisujesz na moje posty? Używaj @Kapej138 Lub zacytuj mój post ;p

 

Nokia 6020 -> Sony Ericsson W205 -> Samsung GT-S5230G -> HTC Hero -> LG KP500 -> HTC Hero -> Samsung GT-S5230G + HTC Hero + GoClever Terra 90 -> Huawei Y5(Y550i) + GoClever Terra 90

Opublikowano

@MrSnake

 

Ok, to mówie dalej.

W ciągu dwóch dni wziąłem się do roboty z itemkami i:

Zrobiłem Zbroje z Cobaltu (ta z największą ilością defensa)

3 raz zabiłem WoF'a, Dostałem Assault riffle (jakoś tak ;p) i ulepszyłem na jakiś lepszy enchant, nie pamiętam już xD

W underground jungle nie mogę znaleźć Life Fruit.

Zrobiłem Spawner Destroyera i teraz robię arene.

Cobalt Drill , Cobalt Chainsaw , Mythirl Drill i Mythirl Anvil scraftowane, teraz zbieram admanit na zbroję i bronie.

I to wszystko narazie ;d

Co zmienić teraz?

 

@Edit:

Mój dorobek to 2 platyny ;3

76561198091611487.png

Odpisujesz na moje posty? Używaj @Kapej138 Lub zacytuj mój post ;p

 

Nokia 6020 -> Sony Ericsson W205 -> Samsung GT-S5230G -> HTC Hero -> LG KP500 -> HTC Hero -> Samsung GT-S5230G + HTC Hero + GoClever Terra 90 -> Huawei Y5(Y550i) + GoClever Terra 90

Opublikowano

@ref

Ok, mimo iż minęło 24h, mogę odświeżyć i dodać kolejnego posta. (Czekam na hejty że nabijam posty)

 

@MrSnake.

W ciągu tych dwóch dni dużo grałem w terre i:

Mam 82 defenca :D - czyli Adamanitowa zbroja + Wszystkie akcesoria z dopiskiem Warding.

Pokonałem 2/3 mechanicznych bossów - Skeletrona Prime'a, Oraz Destroyera Co mnie bardzo zdziwiło, ponieważ Destroyer ma 80 k hp ;p, aczkolwiek nie daje sobie dalej rady z The Twins. Zielone oko mnie ciągle zabija :#

Udało mi sie zbugować spawner Skeletrona, więc będę dużo razy go używał.

Zrobiłem Megasharka, teraz biorę się za flamethower (yay), czyli trzeba teraz zbierać zielone płomienie.

Nadal nie mogę wydropić Light Shard do Dao of Pow, i to mnie smuci, ponieważ nie wiem też gdzie go dropnąć ;d, Dark Shard dropło z mumii  w Korupcji.

Do mojego arsenału broni doszło:

1. Sniper Riffle (ta na mane)

2. Megashark

Nadal męczę się z craftowaniem skrzydeł :x

I to wszystko , jak na razie.

Jutro może spróbuje dalej pokonywać the twins.

76561198091611487.png

Odpisujesz na moje posty? Używaj @Kapej138 Lub zacytuj mój post ;p

 

Nokia 6020 -> Sony Ericsson W205 -> Samsung GT-S5230G -> HTC Hero -> LG KP500 -> HTC Hero -> Samsung GT-S5230G + HTC Hero + GoClever Terra 90 -> Huawei Y5(Y550i) + GoClever Terra 90

Opublikowano

Jakie masz pociski :) ?

W sensie amunicja?

Te białe od arms dealera.

76561198091611487.png

Odpisujesz na moje posty? Używaj @Kapej138 Lub zacytuj mój post ;p

 

Nokia 6020 -> Sony Ericsson W205 -> Samsung GT-S5230G -> HTC Hero -> LG KP500 -> HTC Hero -> Samsung GT-S5230G + HTC Hero + GoClever Terra 90 -> Huawei Y5(Y550i) + GoClever Terra 90

Opublikowano

@Kapej138

Powinieneś sobie zrobić Exploding Bullets z Empty Shell (Arms Dealer) i Gun Powder (Demolitions)

9509214106901691244311.png1395334787-U625839.png

 

 

|Moderator Terraria||Mpc Champion||Blue Member|

Opublikowano

@Kapej138

Sory, zapomniałem, że są tylko na kompa :P

W takim razie dobre będą Cursed Bullets.

Zdarza się ;p

Btw. z czego dokładnie dropi Pirate Map? bo jestem w tym oceanie, bije wszystkie moby i nie dropi ta mapa :x

76561198091611487.png

Odpisujesz na moje posty? Używaj @Kapej138 Lub zacytuj mój post ;p

 

Nokia 6020 -> Sony Ericsson W205 -> Samsung GT-S5230G -> HTC Hero -> LG KP500 -> HTC Hero -> Samsung GT-S5230G + HTC Hero + GoClever Terra 90 -> Huawei Y5(Y550i) + GoClever Terra 90

Opublikowano

@Kapej138

Kolejna pomyłka ;P NA mobilnej wersji nie ma piratów. Jest ona dość mało rozbudowana. Praktycznie po pokonaniu Skeletrona Primea, Destroyera i The Twins masz już wszystko. Możesz spróbować pokonać jeszcze Turkora:

http://terraria.gamepedia.com/Turkor_the_Ungrateful

Turkor pokonany 3-krotnie, czyli zostało mi the twins, i  tak właśnie patrze że jeszcze Ocram jest :D

76561198091611487.png

Odpisujesz na moje posty? Używaj @Kapej138 Lub zacytuj mój post ;p

 

Nokia 6020 -> Sony Ericsson W205 -> Samsung GT-S5230G -> HTC Hero -> LG KP500 -> HTC Hero -> Samsung GT-S5230G + HTC Hero + GoClever Terra 90 -> Huawei Y5(Y550i) + GoClever Terra 90

Opublikowano

A jak tam wam się w ogóle gra na tej wersji mobilnej? Ja sobie nie wyobrażam grać w terraria np. na telefonie czy tablecie wolę mieć klawiaturę i myszkę :)

Opublikowano

@Maks2300

Nawet fajnie, to ogólnie zależy od modelu twojego urządzenia.

Mój GoClever Terra90 Obsługuje 5- palcowy multitouch, co się bardzo przydaje w takich grach.

5 slotowy hotbar dla mnie jest zmorą.

I po jakimś czasie, wydaje mi się że wersja mobilna jest łatwiejsza, ale mniej rozwinięta (nie ma np: wszystkich rodzajów skrzydeł, są tylko skrzydła anioła i demona).

Ocram jest bonusem, ponieważ nie ma go na wersji pc, jest on tylko na konsolach i mobilnie.

76561198091611487.png

Odpisujesz na moje posty? Używaj @Kapej138 Lub zacytuj mój post ;p

 

Nokia 6020 -> Sony Ericsson W205 -> Samsung GT-S5230G -> HTC Hero -> LG KP500 -> HTC Hero -> Samsung GT-S5230G + HTC Hero + GoClever Terra 90 -> Huawei Y5(Y550i) + GoClever Terra 90

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...